Jazyková škola

Hello,

ak sa rozhoduješ či sa staneš našim študentom, možno ti týchto pár riadkov pomôže vytvoriť si o nás názor.

Kvalita - Sme menšia jazyková škola a volíme kvalitu nad kvantitou. Ako to myslím? V našom tíme je iba pár lektorov preto sú naše kapacity obmedzené. Volíme menšie skupinky študentov, ktoré vedú kvalitní lektori. Ak sa uvoľní miesto, kontaktujeme možného študenta/záujemcu. Každý náš lektor  má okrem vysokoškolského vzdelania i praktické skúsenosti s výučbou jazyka a žil v zahraničí.

Bez knihy? -Bohužiaľ, žiadne knihy ani nekonečné gramatické cvičenia u nás nenájdeš. Na hodinách sa sústredíme hlavne na komunikáciu. Čo to znamená? Samozrejme, vyučujeme i gramatiku, bez tej to nejde. Ale všetky aktivity, i nová gramatika smerujú k tomu, aby ste boli schopný komunikovať a použiť nové učivo v praxi, tzn. bežnom živote, v reálnych situáciách. To isté platí i na hodinách s deťmi, i s tými najmenšími. Snažíme sa, aby deti jazyk bavil, videli ako ho môžu použiť prakticky, preto venujeme veľa času príprave hodín tak aby výučba bola zábavná, motivačná a hravá.

Neschováš sa - Keďže máme menšie skupinky, nemáš veľkú šancu  schovať sa v skupinke za ostatných a hodinu si odbiť bez aktívnej spoluúčasti. 

Formalita 1x týždenne - Nehráme sa na expertov ani žiadnych učencov. Preto u nás vládne kamarátsky prístup, so študentmi sa bavíme normálne a máme “ friendly approach“. Vy sa na hodiny tešíte =my sa na hodiny tešíme. Ak sa u nás cítiš príjemne a uvoľnene, tak i učenie napr. nepríjemných gramatických javov môže byť príjemné.

Žiadne blbosti - Nepoužívame knihy. Ako teda učíme? Samozrejme, máme množstvo materiálov z rôznych kníh a zdrojov. Ale materiály vyberáme podľa toho, čo potrebuješ. Preto sme bez kníh. Ak sa učíš kvôli tomu, že ideš raz do roka na dovolenku a chceš si vedieť vypýtať drink u baru, nepotrebuješ preberať kapitolu č. 5, článok o globálnom otepľovaní… Hodiny sú nastavené tak, aby boli pre teba maximálne efektívne.

Veríme vám

Kurz neplatíš ročne. Vieme, že september je killer, ktorý spraví prievan v peňaženke, hlavne rodičom. Preto u nás platíš za kurz u detí vždy na 3 mesiace vopred a u dospelých na konci mesiaca. Za hodiny, na ktorých si bol/a. Investícia do tvojho vzdelávania je rozložená na menšie a stráviteľné čiastky. Ak nastanú nejaké okolnosti, ktoré Ťa prinútia ukončiť kurzžiadne peniaze Ti neprepadnú.

Sme tu pre vás - Tým, že sa zaregistruješ na kurz, tak to pre nás nekončí. Sme tu pre teba, pri akomkoľvek probléme nás vždy môžeš kontaktovať, tvoríme facebookovú stránku, blog, online produkty a sami sa vzdelávame.

Mini bonus - Malý, ale praktický bonus. Lokalita. Nachádzame sa v centre mesta.

Výber je na tebe - V sekcii kurzy si môžeš pozrieť aké kurzy ponúkame. Sú to kurzy, ktoré sú najviac žiadané. Avšak ak potrebuješ niečo iné, individuálne, špecifické, napr. ovládať písomnú korešpondenciu, technickú AJ, príprava na VŠ.. môžeme ti vyhovieť. Stačí povedať a dohodneme sa na tvojom smerovaní hodín.

Spoločenská udalosť - Vytvor si svoj kurz. U nás máš možnosť vytvoriť si vlastnú skupinku. Chceš chodiť aj s kamarátmi? Nie je problém. (ak ste samozrejme na podobnej jazykovej úrovni). Dohodneme čas, zameranie hodín a môžeš mať hodiny so svojimi kamarátmi, kde sa cítiš isto a uvoľnene. Žiadny cudzí ľudia.

Predškoláci sa hrajú - Áno, u nás sa deti na hodinách hrajú. Vyzerá to tak. Ale tou hrou a rôznymi zábavnými aktivitami sa cielene učia určitú slovnú zásobu, fráze a slovné spojenia.

Vážne to chceš? - Vážime si každého jedného študenta, svedomito sa pripravujeme na hodiny a preto sme radi ak sa zahlásia tí, ktorí to myslia vážneAk chýbaš 3 x z mesiaca, hodiny Ti nič neprinesú a aj pre nás je to frustrujúce.

Nehryzieme - Nemusíš sa nás báť. Ak niečo potrebuješ, nerozumieš , alebo ti niečo nevyhovuje, treba sa spýtaťProblém vyriešime, nehryzieme:-)

Nie sme roboti - Sme ľudia a občas my alebo naše deti ochorieme. Nestáva sa to často, ale je to možné.

Chodiaca encyklopédia - Áno, sme vzdelaní, máme prax, ale bohužiaľ nie sme chodiaci slovník anglického jazyka. Stane že niečo nevieme, priznáme si to a zistíme ako na to.

Nepíšeme domáce úlohy (za vaše deti) - Deťom s úlohami a projektmi pomôžeme, ale priamo za nich ich nepíšeme.

Nie je to zadarmo - My si vážime nášho vzdelania, našu prácu máme radi, investujeme do školení a trávime veľa času prípravou hodín. Otestujte vy sami, či cena odpovedá kvalite hodín. Za nás si dovolím tvrdiť  že áno.

Čo u nás nenájdeš? - Nevieme čarovať.Ani nemáme čarovný prútik, ktorý ťa naučí hovoriť plynule za pár hodín alebo dní. Takže ani nesľubujeme, že u nás nejakou zázračnou metódou budeš hovoriť ako native speaker už za mesiac. Ale budeme sa vám maximálne venovať a snažiť sa ako vieme.

Ak si dočítal/a až sem, tak super a verím, že už máš lepšiu predstavu čo od nás môžeš očakávať.

Ak Ti nie je niečo jasné, alebo sa chceš prihlásiť na kurz, ozvi sa mailom, zavolaj, alebo nám hoď pár riadkov do facebook skupiny.

Tešíme sa:-)

Barbora Hastíková

300

študentov/rok

5

lektorov

15

kurzov

3956

spokojných študentov

Čo získaš?

Kvalita

Dostaneš kvalitné hodiny s profi lektormi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s vyučovaním.

Komunikácia

Rozprávať, rozprávať, rozprávať.
Naučíš sa komunikovať.

Časová flexibilita

Zvoľ si čas, ktorý ti vyhovuje. Zvoľ si intenzitu hodín.

Pestrý obsah

Rozprávaj a vzdelávaj sa na tom, čo ťa baví. Bavíme sa o reálnom živote, žiadne blbosti.

Podpora

Poradíme, pomôžeme, odporučíme. Sme tu pre teba.

Pohodlie

Kamarátsky prístup, zábava, super výhľad a poloha v centre meste.

Kurzy pre deti a teens

Kurzy pre dospelých